Illustration

КНИГАРНЯ

МАНДРІВНИЙ ВІТЕР

Купити книгу Мандрівний вітер

Збірник казок "Мандрівний вітер"

120 сторінок, друк кольоровий, обкладинка тверда

Мандрівний вітер розкаже де захована діадема Білої Діви, як літає шалений трамвай, куди поспішають ховопішки й хто такі ненажерки.
З книгою не занудьгують діти й згадають про бешкетне дитинство дорослі.
На них чекають 18 казкових історій про подорожі та пригоди.
Шрифт підходить маленьким читайликам, а яскраві акварельні ілюстрації вразять уяву.

Казки з картинками

Мандрівний вітер

УРИВОК

Пекуче сонце вкривало засмагою шкіру. Поривчастий вітер намагався зірвати кашкета. Хвилі підкидали білосніжну яхту, немов паперовий кораблик. Мужній капітан Лесик другу годину поспіль боровся зі стихією. Він сміливо відстрілювався від летючих риб та восьминогів, які постійно атакували борт.— Синку, синку! — пролунало з кухні. — Досить телефоном гратися.— Я ще трішечки. От тільки рівень пройду.— Ти б із друзями поспілкувався, надворі у футбол поганяв. От ми з твоїм татом колись постійно нові ігри вигадували.— І що, у морські пригоди грали? — у голосі хлопчика пробринів сумнів.— Ми грали в мандри. А в мандрах усяке траплялося...

АНОТАЦІЯ

У часи, коли ґаджети витісняють активні ігри та читання, важливо змалечку прищеплювати дітям любов до книг — одного з найважливіших засобів розвитку особистості. Вони розвивають інтерес до різноманіття світу, пам'ять, мислення, уяву. Звичка вдумливого сприйняття текстів — запорука майбутньої успішності в навчанні та житті. Відомо, що короткі змістовні казки й оповідання не втомлюють. Ця яскраво оформлена збірка йде за сучасними трендами — відкриває світ мандрів, розповідає про цікаві місця, заохочує до дослідження довкілля та розвиває уяву. Її перевагою є можливість читати усією сім'єю, що сприяє зміцненню родинних відносин.Крім текстів та малюнків, книга містить завдання. Маленьким читачам пропонується відшукати на ілюстраціях розу вітрів (є вона й на форзацах) та слово “вітер” у кожній казці. Такі завдання пробуджують у дітлахів інтерес, додають інтерактиву та спрямовують на пошук. Героями виступають як діти, так і тварини, комахи, фентезійні істоти. Інтерактивну складову книги доповнюють QR-коди, пройшовши за якими можна поспілкуватися з авторами, чи надіслати їм свої відгуки про прочитані казки.Один форзац містить мапу на якій позначені міста, де мешкають автори. Батьки можуть пропонувати дитині пригадати, де вона вже побувала, і помріяти куди б хотіла помандрувати. На іншому форзаці на мапі розташувалися герої казок. Таке оформлення сприяє пробудженню інтересу дітлахів до вивчення довкілля, розуміння географічного розташування власної домівки.Книга надрукована на якісному ламінованому папері, має тверду глянцеву обкладинку та яскраві ілюстрації. Рекомендується для розширення кругозору дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

ПЕРЕДМОВА ДИТЯЧОГО ПСИХОЛОГА

психолог дитячий

ВІДГУКИ ЧИТАЧІВ

Завжди приємно отримувати подарунки. Днями бібліотеці подарували справжню книгу-фреш 2022 року видання. Це збірка сучасних казок українських письменниць:- Олена Скуловатова, упорядниця. Мандрівний вітер: збірка казок/ уклад. Скуловатова Олена.- К.:Гамазин, 2022.- 132с.Людям потрібні казки, тому що люди – це діти різного віку.«Збірка «Мандрівний вітер» вразила масштабністю задуму. Спільною темою вона об’єднала 18 дитячих письменників з усієї України. В часи, коли гаджети витісняють активні ігри та читання, важливо змалечку прищеплювати дітям любов до книги. Звичка вдумливого сприйняття текстів – запорука їхньої майбутньої успішності в навчанні та житті. Короткі змістовні казки й оповідання зацікавлять юних любителів пригод. Збірка надихне малюків та їхніх батьків на подорожі…» (практикуючий дитячий психолог Людмила Вербицька)Декілька причин прочитати цю книгу діткам від 3 до 10 рочків, і дорослим:-книга якісно виповнена, тверда обкладинка й дивовижні малюнки;-класний колектив молодих письменників;-навіть дорослій людині цікаво знайти розу вітрів в кожній казці, тільки уявіть, як це зацікавить дитинку, яка ще не вміє читати;-дуже цікаво відшукувати вітер, який сховався в кожній казці. Це справжній квест для дітлахів, які самі прочитають ці твори;-кожна з казок наповнена світлом та теплотою, яких так не вистачає кожній людині.І, головне, книга містить твір мешканки нашого міста, письменниці Okasana Kuriyoki, яка й зробила бібліотеці такий класний подарунок.Перечитавши книгу, ви дізнаєтеся: що пригоди трапляються й поряд із домом, якщо дивитись уважно й увімкнути уяву; як з цікавістю здобути справжні скарби – знання; як потрапити у чарівний трамвай; як розмовляє Атлас світу; що буває, коли потрібна книжка вчасно потрапляє до рук дитини; як тісна коробка з роздоріжжя стала дверима в широкий світ нашої країни для кожного з котів; як вранці потрібно зустрічати сонечко; як мандрує Краплинка; про пригоди слів; чи варто шукати щось далеко за безкраїм океаном, коли тебе вдома оточує краса; як орієнтуватися в лісі; де можна знайти Рожеве озеро; куди веде мандрівна зірка… Тож запрошуємо дорослих та дітлахів до бібліотеки, де ви зможете познайомитися з цією чудовою книгою. Щиро дякуємо Вам, Оксано, за такий гарний подарунок! Бажаємо творчого натхнення та написання нових чудових творів!

Відгук на ФБ від 11 січня 2022 

Illustration

Бібліотека міста Українськ


Рік почався досить дивно. Хаос на роботі, всі діти похворіли. Недоречно спала на думку приказка: як новий рік почнеться... Але в забобони я не вірю, тому досить легко прогнала її геть. І ось тільки в останній день січня можу написати відгук, який мала б зробити давно. Про книгу, яка живе у нашій родині уже цілий місяць. Про ''Мандрівний вітер''. Книгу я придбала для наймолодшого сина, якому 8 років. Одразу треба сказати, що читання не входить до переліку його улюблених справ. Але трапилось чудо. ''Мандрівний вітер'' зайшов! Мабуть, я дещо підросла в очах своєї дитини. Адже письменник для дитини трохи небожитель, а трохи сам казковий герой. А те, що я особисто знаю одну авторку, дало мені купу бонусів. А тепер про книжку. Павлику подобається все: ілюстрації, кольори, казки і приховані завдання. Подобається мені: оформлення, тематика творів, стиль ілюстрацій (ну, консервативна я! Мені подобається, коли у дитячих книжках на малюнках люди схожі на людей, а котики - на котиків. Не навпаки.) Книгу просто приємно взяти в руки, погортати, роздивитись малюнки. А тоді, як десерт, прочитати. А яка важлива зараз ота карта на форзаці! Саме зараз, щоб навіть сумніву в дитячу голову (та і в батьківську теж) не закралось, що може бути інакше! Ми з Павлом дуже задоволені нашим надбанням! Велика вдячність всім, хто причетний до появи цієї чудової книги! А особливо Вам, пані Олено. Ви всі дуже круті!!!

ВІДГУК НА ФБ за січень 2022

Illustration

Світлана Довженко

читачка

Дуже класна збірка "Мандрівний вітер"Кожна казка про мандри, але мандри різні: Україною, світом, казковими країнами, мандри слів та тваринок. Гарно зимовими днями/вечорами читати таке та мріяти про відпустку!Дуже сподобалась казка "Рожеве озеро" Анни Дьоміної.А також "Синявець Ікар" та "Хом'ячок Віллі".А ще до кожної казки неймовірно красиві ілюстрації на всю сторінку! Дуже гарна книга!

Відгук з групи: "Читаємо книги разом з дітьми"лютий 2022

Відгук Мандрівний вітер

Anna Kalinichenko

читачка

"Мандрівний вітер" збірка казок, яку ми зачитали. Купила малій на Миколая, як подарунок під подушку. Вона не дуже в мене любить слухати книжечки, але я щовечора намагаюся їй читати. Цю книгу купила, бо підписана на одну з авторок Elena Skulovatova але так вийшло, що книга зайшла. Щовечора читаємо одну казочку і просить ще, а потім ще ритуал кожну картинку роздивитися, а тоді карту (там на форзаці мальовані карти)... тепер наші вечірні читання затягуються вдвічі, а то і більше. Але я рада, що нарешті дитина зацікавилась. А ще ми почали розмовляти про подорожі й граємо в ріні мандрівки, це нам одна з казок таку ідею підказала. Вчора корабель з подушок будували.Про книгу: яскрава, гарні малюнки, цікаві історії. Я думала, будуть суто про мандрівки кудись, а там є різні і про уявні мандри, і про мандри тваринок. Рекомендую.

лютий 2022

Illustration

Olena Shulga

читачка

Цю книгу я купувати не планувала. Взагалі, хотіла зменшити витрати на книги і нарешті записатись з малюком в міську бібліотеку. Але тут чоловік: "Бери мою тисячу, все одно не знаю що з нею робити" і мене понесло.
І тут яскрава обкладинка, тож, як сорока я повелась. І не жалкую. Гідна книжечка і малюночки класні, і казочки цікаві. Всі дуже різні. Навіть цякаво, як одна тематика обєднала такі не схожі між собою історії.
Цікаво, що серед дівчат-авторів є і один хлопчина. До речі, казка про лсмінога в нього дуже кльова. Мабуть вже має дітей, що так класно вигадує.
Мій читач поки букви не всі знає, а хотілося б, щоб читав. В книзі крупний шрифт, як раз для початківців. Тож поки читаю я, а він шукає знаки на малюнках. Там в книзі таке завдання. Ті знаки в нас ціле розслідування... Як детектив.
Пишуть, що для дошкільнят та молодшого шкільного віку, але моєму чотирьох річному заходить. Хоча дітки всі різні.

Відгук на ФБ від 8 січня 2022 

казки відгуки

Аня Бусецька

читачка

Чудова книжка! Цікаві, захопливі казочки! Їх зручно читати молодшим школярам, для яких читання поки що «праця», бо мають розмір у кілька сторінок, до того ж щедро оздоблених картинками. Написані вони для сучасних дітей і відображають нашу реальність.
Було б корисно їх прочитати і батькам. Чому? Тому що дуже часто зайняті роботою і побутом батьки невиправдано сподіваються, що цікаве дитинство їхнім дітям може організувати потужна індустрія дитячих забавок. Але, попри те, що дитячі іграшки стають дедалі більш технологічними, вони не здатні розвити в дитині уяву, фантазію, навчити її не нудьгувати, коли вражень не вистачає і немає гаджетів під рукою. Книжка цього навчити може. І я тішуся, що в нас, нарешті, з’явилася якісна і корисна дитяча література. Дякую.

6 січня 2022 

IllustrationВідгуки на книги

Олена Ванюшина

Кандидатка філософських наук, доцентка

ГРА "МАНДРІВНИЙ ВІТЕРЕЦЬ"

Гра броділка

Гра-бродилка

Доповнення до книги "Мандрівний вітер"

Гра великого формату (А1) надрукована на щільному папері. Складається вчетверо. З нею ви проведете не один веселий сімейний вечір, розважитесь та відпочинете. 

Made with