Будь ласка, уважно перегляне файл книжки-роздруківки. Оберіть потрібний. З метою економі паперу й чорнил раджу не друкувати обкладинку й останні сторінки зі змістом. Приємного читання! Чекаємо на ваші відгуки.Щиро, команда авторів.

Розмальовка

Казочки-читайликиСкуловатова Олена

Книжка-роздруківка. Частина 1

Illustration

Казочки-читайликиМарія Солтис-Смирнова

Книжка-роздруківка. Частина 2

Illustration

Казочки-читайликиОкасана Курійокі

Книжка-роздруківка. Частина 3

Illustration

Казочки-читайликиОльга та Тетяна Денисенко

Книжка-роздруківка. Частина 4

Illustration

Казочки-читайликиГанна Должек

Книжка-роздруківка. Частина 5

Illustration

Казочки-читайликиВікторія Манойленко

Книжка-роздруківка. Частина 6

КАЗОЧКИ-ЧИТАЙЛИКИ


Шановні читачі! Це спільний проєкт багатьох авторів й художників. Одного дня ми замислилися над тим, скільки дітей зараз знаходиться за кордоном й не мають змоги читати книги рідною мовою. Це особливо актуально для тих, хто тільки починає розчитуватися, робить перші кроки в захопливу країну самостійного читання. Так виникла ідея створити книгу, яку будь-яка мама, де б вона не знаходилася, зможе видрукувати. Коли ми почали роботу, то в нас назбиралося матеріалу на 75 сторінок, а чудові художники-волонтери намалювали яскраві ілюстрації. 
Отже, ми створили електронну книгу, яку ви можете читати з дітками у застосунку "Гугл-книги", або завантажити з цього сайту в форматі ПДФ, і "Книжку-роздруківку". 
В електронній версії ілюстрації повноколірні. Для книжки-роздруківки ми попросили художників створити на основі їхніх малюнків розмальовки. Тепер ви можете завантажити книжку, скріпити її й самостійно оформити.
Щоб файли були легші, книжку для друку ми розбили на частини по авторах. 
Завантажуйте, друкуйте, читайте з дітками, розмальовуйте й плекайте рідну мову, де б ви не опинилися.
З повагою команда авторів й художників.
Над виданням працювали: Упорядниця: Олена Скуловатова Верстка: Марія Солтис-Смирнова Дизайн обкладинки: Ярина МартинАвтори: Марія Солтис-Смирнова, Олена Скуловатова, Окасана Курійокі, Ольга Денисенко, Тетяна Денисенко, Ганна Должек, Вікторія Манойленко.Художники: Дар'я Сердюк (Toki.Sky), Катерина Максименко (dreamy_weasel), Галина Ворона, Ірина Залюбовська, Юлія Даниленко, Марія Каменська, Наталія Селіхова, Наталія Гармашова, Світлана Аітова, Марія Грибівська, Аніта Коломієць, Жанна Килянська, Юлія Петренко, Arphe Art, Ольга Денисенко.

Made with