Illustration

КНИГАРНЯ

ІМАГО ЛЮДИНИ

Мілленія купити книгу

ПРИГОДНИЦЬКИЙ РОМАН


Розслідування злочинів за допомогою OSINT (Пошук інформації з відкритих джерел), загадкові обставини, герой, який не виходить з дому й, звичайно, нетривіальна історія кохання - все це Ви знайдете в новому романі "Імаго людини". 

Мілленія

МІСТИЧНА ПОВІСТЬ "МІЛЛЕНІЯ"

Вступне слово

Шановні читачі, перед вами книга, зміст якої охоплює ціле тисячоліття! Я писала її близько трьох років і намагалася передати екзистенційне відчуття повторюваності подій, протягнути крізь увесь сюжет своєрідну шовкову нитку, що єднає минуле із сучасним.Містична повість «Міленія» має власну тривалу історію від задуму до друку. Все почалося з того, що ми з чоловіком поїхали до Китайгорода, мальовничого села в заповіднику Подільські товтри. Оскільки завжди любили досліджувати руїни, тож і тут не проминули рештки панського палацу. Вони тонули в заростях бузини та кропиви, лише труба каміна тягнулася в небо, немов обеліск...Восени 2021 року повість, яку я назвала «Народжена на межі віків», перемогла в літературному конкурсі від СПУ. Це давало право на її друк, але почалася війна... Лише за кілька місяців я відновила роботу над рукописом. За порадою редакторки Олени Олійник, назву змінила на «Міленія».І тепер перед вами книга, яка, вірю, принесе щасливі години захопливого читання, занурить в історичну ретроспективу, нагадає про красу Подільського краю а, можливо, й надихне на мандрівку Подільськими товтрами.

Мілленія

МІСТИЧНА ПОВІСТЬ "МІЛЛЕНІЯ"

Уривок

...Італія чарувала запахом, кольором, смаком, і Богдана почувалася щасливою. Вони багато гуляли, їздили в різні цікаві місця, а вночі Станіслав її навчав кохатися. Чуттєва та збудлива наука «на межі» примушувала червоніти від однієї лишень згадки. Він, здавалося, знав усе. Як умілий скрипаль, грав на струнах її тіла. Богдана віддавалася, відкривала іншу себе, намагалася пізнати те, заради чого відбувалися ті ночі.Станіслав часто повторював, що хоче сина. Богдана слухала, не заперечувала, але й не підтримувала ці розмови, потайки приймаючи протизаплідні. Це був акт непокори, протест проти його безмежної тиранічної влади над її тілом...

ВІДГУКИ ЧИТАЧІВ

"Я чесно збиралася писати про цю книжку як про #прочитане в метро.Отримала її ввечері з Нової пошти, вранці поклала в торбу і пішла на Лісову. Сіла у вагоні, розгорнула першу сторінку… і мало не пропустила свою Театральну 😉Протягом робочого дня ласо позирала на книжку, яка стриміла з привідкритої сумки, але боролася зі спокусою, бо газета сама себе не відредагує.Увечері добігла до метро, впхалася у вагон уже з книжкою в руках, щоб не втрачати часу – і читала всю дорогу аж до Лісової.Приїхавши додому, думала відкласти її до завтра, але ніт! Після вечері знову всілася читати і поки не добила, спати не лягла 😉 Добре, що я читаю швидко, тож закінчила не дуже пізно – ви ж знаєте, що мені на роботу на 8 ранку 🙂Отож ви зрозуміли, що книжка мені сподобалася, бо в іншому випадку я навряд чи засиділася б так допізна. Гарно закручений детективно-трилерний сюжет, цікаві головні герої, дрібка ненав’язливої романтики, вміло використані реалії сьогодення – технології OSINT тощо. Не беруся оцінювати, наскільки реалістично всі ці осінти виписані в книжці, але, на мою нескромну думку, це й не так важливо, бо це просто інструмент, за допомогою якого письменниця розкручує дію далі.Також додам, що сподобалося, як змінюються герої протягом розвитку дії: наприклад, Ляна – спочатку просто перелякана мама, яка думає лише про зникнення дитини, потім – трохи закохана жінка, яка раптом отримала назад своє колишнє кохання, згодом – крутий аналітик, здатний знайти в купі статистики невідповідності та цікаві зачіпки для розслідування тощо.Ще я в захваті від того, що дія відбувається в Україні, герої – нехай не зовсім пересічні особистості, але й не царські особи й не абсолютні маргінали. Люблю про звичайних людей 🙂 Ну, майже звичайних 😉Друк книжки – шикардосний! І шрифт – супер! Чудові форзаци – просто витвір мистецтва.Що сприйнялося так собі. Звісно, це суб’єктивно.1. Назва – Імаго людини. Так, вона загадкова, глибокодумна і з претензією на оригінальність. Але! Вийдімо надвір і спитаймо в 10 людей, чи знають вони, що таке імаго.Можу закластися, що не відповість ніхто. Браття-філологи – малчать! Тож я б таки на цим подумала. Хоча, може, це моя журналістська душа волає про те, що що простіше, то краще. Не зважайте 😉 Ну і Ґуґль на поміч тим, хто не знає.2. Обкладинка. Ота замкова шпарина вже десь фігурувала, причому нещодавно. Але то таке. Більше впадає в око, що кольорова гама обкладинки дуже схожа на дизайн іншої книжки шановної авторки – «Мілленія». Там такі ж примарні відтінки, тому можна подумати, що це одна серія 🙂 Це навіть не недолік, просто примітка.3. Несподіване ім'я Клим - давненько не зустрічала його в літературі, крім, звісно, пріснопам'ятної "Жизні Кліма Самґіна", не при ночі хай буде згаданий 😉 Але в авторки свої резони, просто мене тригернуло.Отже, @Olena Skulovatova, «Імаго людини» - раджу всім поціновувачам дететивно-трилерного жанру.Завтра повезу книжку мамусикові – вона теж таке любить. Ну і мій кіт поганого не покусає 😉"

Жовтень 2023

Відгук

Олеся Хошобіна

Письменниця, редакторка, спортсменка

"Нащо нам ті "зірки Нью-Йорк Таймс". Коли є свої, власні!"Імаго людини", Олена Скуловатова 💙💛Новиночка, яку я замовила за передзамовленням, не передвіщала нічого аж надто екстраординарного. Так я собі думала... і помилялась! За це була жорстоко покарана безсонною нічкою, і танталовими муками упродовж усього наступного дня. Бо ж ось вона - книжечка в сумці, така заманлива і досяжна. Розгорни та дізнайся що ж там далі! Але з іншого боку робота в комп'ютері - така термінова, а начальниця у дверях - така грізна. Нестерпно! 😆Але досить жалітися. До справи.Історія починається зі зникнення дівчинки, яка пішла до магазину і не повернулася. Упродовж кількох днів мати (молода, але трохи затуркана жінка) розшукує донечку. Здавалося б, ось-ось щось та стане відомо. Але час минає, а ніхто нічого не знає. Тоді Ляна збирається з духом і стукає у двері свого однокласника. Вона ще чітко не розуміє чим він їй може допомогти, але, як потопельник, хапається за кожну можливість, за кожен шанс.Однокласника звати Стас і він чоловік досить незвичайний. З одного боку вродливий. З іншого - відлюдькуватий. Працює в айті, а ще консультантом у поліції коли справа стосується відкритих джерел - так званих технологій OSINT. Стас погоджується допомогти і... далі вже неможливо щось розповісти без спойлерів)Загальний висновок такий:Поєднання детективу, любовного роману і зовсім трішки триллеру - це таки мій улюблений жанр) "Імаго людини" - яскравий його представник і заслуговує бути прочитаним.Читається легко, затягує! Не починайте читати увечері перед сном, як я!Герої справжні і при цьому не нудні. За ними цікаво спостерігати.Сучасна тема - ми всі зараз такі відкриті у соцмережах. Цікаво оцінити ризики такої нашої недбалості до персональних даних з погляду спеціаліста.Візуальне задоволення. Гарна обкладинка, форзаци, а головне - нарешті нормальний шрифт! Задоволення для очей.Книжку рекомендую до прочитання. А свій примірник підступно передаю начальниці - най теж кілька нічок не поспить, як і я 😇😈Видавництво Читай українською, 2023 рік."

Жовтень 2023

Юлія Сільчук

Наталія Крищенко

Працює у МНС

Захоплива детективна історія, сюжет якої будується навколо кібертематики (соціальні мережі, OSINT, даркнет), сімейних таємниць і складних взаємин між людьми. Історія починається моторошно: одинадцятирічна донька головної героїні безслідно зникає дорогою до мінімаркету. І це вже одна із багатьох подібних подій у місті. З перших сторінок починає складатися враження, що вже розумієш, про що книга. Але, ні, помиляєшся.😏Дуже багато хочеться розказати про "Імаго людини" тут у відгуку. Проте без спойлерів це не вдасться зробити. Їх, як завжди, не буде. Лише виділю важливі теми, які переконливо висвітлені у творі:✅все, що завантажується у мережу, там назавжди і залишається;✅люди не змінюються, а їхні темні сторони з віком лише розквітають, отруюючи життя близьким і знайомим;✅материнська любов може занадто далеко зайти, зруйнувавши вщент життя дитини;✅будь-яке зло, брехня, наклеп, злочин, вчинений людиною, обов'язково до неї повернуться, до того ж, у найбільш несподіваному вираженні;✅жодні предмети розкошу, вишукана естетика закритого простору, задоволені потреби не замінять динамічного справжнього життя, якщо ти відмежувався від реального світу;✅жінка, про яку кажуть "слабка стать", може витримати стільки, скільки жодному представнику "сильної статі" і не наснилось."Імаго людини" - це вдале поєднання небанального сюжету, багатої художньої мови і водночас надважливої теми сучасності, а саме, безпечного використання інтернету. Читається твір легко та із задоволенням!😊Ось деякі цитати:💻"...простий пошук дає більше інформації, ніж різні хитромудрі способи. Тепер світ вільного доступу. Інша річ, не всі здатні побачити те, що на поверхні. А про елементарний аналіз тоді й казати."💻"У світі цифрових технологій фізичне тіло втрачає сенс."💻"Пундику, уявляєш, скільки є чудових способів позбавити людину життя й лише один, принаймні, поки що, його дати? Жодна тварюка на Землі не вміє так майстерно знищувати подібних до себе, як людина."💻"Він не зізнався, як щогодини заходить у соцмережі, перевіряючи нові фото. А потім подовгу вдивляється, намагаючись зрозуміти, що думали й відчували люди, перетворені на цифрові відбитки й назавжди застиглі в секунді, мов комахи в бурштині."💻"Люди наївні. Вони вважають, що нікому не цікаві, тому не маскуються в мережі, охоче розкидаються персональними даними, скрізь є відбитки. Варто вийти в інтернет, і ти, як слимак, залишаєш масний блискучий слід."Книгу "Імаго людини" я щиро рекомендую, у тому числі, й для читання під час довгих листопадових вечорів!🍂 Підтримуйте українських письменників і письменниць!💙💛

Листопад 2023

Юлія Сільчук

Matveieva Hanna

Копирайтер у Self-Employed

Ще одне нове для мене ім'я з планів жовтня📖🧐💪. Це було передзамовлення.І незнайоме мені видавництво 📚🤔. Отже.Олена Скуловатова. "Імаго людини".Olena Skulovatova Читай українською ( Видавництво Раіни Н.), 2023.   Почну з того, що видання чудове: гарний шрифт, малюнки на форзацах, листівка з автографом авторки🤗. Плюсую видавництво до свого списку❤️📖   Тепер до власне роману. Тут для мене зійшлось все: головні герої такі, як мені подобаються, детективний сюжет, моторошні злочини, але кров зі сторінок не ллється, написано легко, просто, доволі зрозуміло про OSINT. Здається, RORK порахував мені десь близько 4 годин читання.    У головної героїні Ляни зникає донька, якій 11 років, допомоги в розшуку вона просить у свого однокласника , бо мусить "робити бодай щось", а Стас— працює у мережі і знає, як можна використовувати OSINT( пошук інформації з відкритих джерел). Та одне розслідування стало лише початком розслідувань цілої низки злочинів. А ще ж лінія кохання .Така гарна і ніжна. А головний герой. Відлюдник, розумник, романтик. Загалом, я радію, коли мені подобаються головні герої, як в даному випадку, чомусь мені це важливо🤔.    Отже. Цікавий заплутаний детектив( аж не очікувала, що настільки заплутаний, і розгадала вже на останніх сторінках🤭), таємниці з минулого, романтична історія( звісно, з суперниками і суперницями) , ну і тема безпеки в мережі." Люди наївні. Вони вважають, що нікому не цікаві, тому не маскуються в мережі, охоче розкидаються персональними даними, скрізь є відбитки. Варто вийти в інтернет, і ти, як слимак, залишаєш масний блискучий слід".     Мені роман сподобався.❤️📖

жовтень, 2023

Відгуки Скуловатова Імаго

Наталія Трофименко


❗️Все, що Ви скажете - може бути використане проти Вас. Все, що Ви викладете в мережу - тим паче.📖Імаго людини🖊Олена Скуловатова🖨 Читай українською 2023💽Як часто Ви викладаєте фото у соцмережі? Використовуєте однакові логіни та паролі для різних сайтів? Переходите за розважальними посиланнями? Ви навіть не підозрюєте, який "масний" цифровий слід лишили по собі за роки користування інтернетом! Гадаєте, що це нікому не цікаво? Можливо, але тільки до пори до часу...💽Є люди, як от Стас, які не виходячи із дому можуть зібрати на Вас ціле досьє лише із відкритих і легальних джерел. Абревіатура OSINT Вам ні про що не говорить? А уявіть, що можна віднайти у нетрях даркнету???💽Одного дня до Стаса звертається його колишня однокласниця Ляна з проханням допогти знайти її зниклу доньку. Саме ця зустріч провокує нові розслідування, злочини та розгадки сімейних таємниць.💽Новенький детектив з елементами романтики та психологічного трилеру мене зацікавив, хоча до цього я читала лише дитячі казки пані Олени. Були моменти, які раніше я вже зустрічала в інших книгах чи фільмах, були й такі, де сюжет перетворювався на любовний роман, але загалом твір досить цілісний. Чогось подібного про OSINT та безпеку в мережі я точно ще не читала. Авторка однозначно вміє тримати увагу читача, а короткі розділи змушують прочитати ще один, і ще.💽Після прочитання я все задаю собі питання: "Що я можу зробити для власної безпеки в інтернеті? Видалити соцмережі? Змінити паролі на сайтах? Почистити переписки?" І розумію, що жодна з цих дій не захистить мене, якщо раптом мною хтось зацікавиться... А Ви задумувалися над власною діджитал-безпекою???

October, 2023

Illustration

Цікава Гава

Книжкова блогерка

Made with