Illustration

КНИГАРНЯ

КЛУБ ДОМАШНІХ УЛЮБЛЕНЦІВ

Купити книгу Мандрівний вітер

Збірник казок "Казки з укриття"

140 сторінок, друк чорно-білий, папір крейдований матовий, обкладинка тверда матова

Наше укриття - місце, де ти в безпеці, де поряд друзі й добрі сусіди, де раді всім, навіть песикам, котикам і павучкам... місце, де народжуються чудові історії.

Коли лунає сигнал повітряної тривоги мешканці будинку по вулиці Сонячній спускаються в укриття. Одного разу зникло світло і хтось запропонував розповідати історії. Так почалася добра традиція.

У казках цього збірника немає війни, вони фантазійні й переносять читача в незвідані світи.

Для мене й команди (до створення книги доклалося 9 авторів, чудова художниця Ганна Іллюк й неймовірна редакторка Олена Мальчик) ця книга - особлива, і нам хочеться, щоб її читали. Тому намагалися зробити її доступною не втративши якості. Тож "Казки з укриття" вийшли у твердій обкладинці, на якісному щільному папері з чорно-білим друком.

Ілюстрації Ганни ІллюкУпорядниця: Олена Скуловатова

Казки з картинками

Мандрівний вітер

УРИВОК

Пекуче сонце вкривало засмагою шкіру. Поривчастий вітер намагався зірвати кашкета. Хвилі підкидали білосніжну яхту, немов паперовий кораблик. Мужній капітан Лесик другу годину поспіль боровся зі стихією. Він сміливо відстрілювався від летючих риб та восьминогів, які постійно атакували борт.— Синку, синку! — пролунало з кухні. — Досить телефоном гратися.— Я ще трішечки. От тільки рівень пройду.— Ти б із друзями поспілкувався, надворі у футбол поганяв. От ми з твоїм татом колись постійно нові ігри вигадували.— І що, у морські пригоди грали? — у голосі хлопчика пробринів сумнів.— Ми грали в мандри. А в мандрах усяке траплялося...

Зверніть увагу, що це не готове фото книги, а модель. Книга квадратної форми, тож має інше розташування сторінок.

Про книгу


По-справжньому вільний той, хто вміє фантазувати. Жодні стіни не втримають уяви. І хоча мешканцям будинку на вулиці Сонячній доводиться часто спускатися до укриття, вони зуміли віднайти в цьому сенс й особливе задоволення — складати власні історії й слухати чужі.
Любий читачу, запрошуємо й тебе до нашого сховку. Це особливе місце, з якого ти перенесешся в далекі загадкові світи, переживеш справжні захопливі пригоди й дізнаєшся багато нового. Гайда до світу безмежної фантазії!

Made with