Illustration

КНИГАРНЯ

КЛУБ ДОМАШНІХ УЛЮБЛЕНЦІВ

Купити книгу Мандрівний вітер

Збірник казок "Клуб домашніх улюбленців"

126 сторінок, друк кольоровий, обкладинка тверда

Збірник містить дев’ять історій, розказаних тваринками, цікаві завдання
та КОЛЬОРОВІ малюнки. Діти обожнюють своїх домашніх улюбленців,
а от що ті думають про людей, дізнаєтеся з яскравих сторінок.
Це не просто книга, а емоція, яка залишиться з дитиною надовго.
Вона розрахована на дошкільний та молодший шкільний вік.
Допоможе розпочати самостійне читання тим, хто тільки починає
цей захопливий шлях.

Ілюстрації Тетяни Голуб
Упорядниця: Олена Скуловатова

Казки з картинками

Мандрівний вітер

УРИВОК

Пекуче сонце вкривало засмагою шкіру. Поривчастий вітер намагався зірвати кашкета. Хвилі підкидали білосніжну яхту, немов паперовий кораблик. Мужній капітан Лесик другу годину поспіль боровся зі стихією. Він сміливо відстрілювався від летючих риб та восьминогів, які постійно атакували борт.— Синку, синку! — пролунало з кухні. — Досить телефоном гратися.— Я ще трішечки. От тільки рівень пройду.— Ти б із друзями поспілкувався, надворі у футбол поганяв. От ми з твоїм татом колись постійно нові ігри вигадували.— І що, у морські пригоди грали? — у голосі хлопчика пробринів сумнів.— Ми грали в мандри. А в мандрах усяке траплялося...

Зверніть увагу, що це не готове фото книги, а модель. Книга квадратної форми, тож має інше розташування сторінок.

Про книгу

Якось Світлана Вертола запропонувала створити збірку, яку проілюструє її знайома художниця, бо хоче мати щось таке для портфоліо. "Мабуть, початківиця", - подумала я, але спробувати варто. Зібралося охочих дев'ять осіб, подумали над темою і вирішили, що для дошкільнят та молодших школярів тварини - одна з найкращих ідей. Адже, діти люблять тваринок.

Історії мали бути не надто довгими і веселими. Зібралися з думками, написали, віддали Тетяні тексти і забули про них. І от з'являється файл з першою казкою! Вона примудрилася не лише намалювати іллюстрації без ТЗ, вона зробила більше - намалювала текст! Це було на стільки круто, що мені в перші хвилини відняло мову. Це не іллюстрована книга - це книга-іллюстрація! Такої гармонії між літерами і малюнками годі й шукати.

Ми зрозуміли, що треба робити гарний якісний друк, інакше втрутитися частина шарму. Спершу планували м'яку обкладинку, але шкода, щоб така гарна книга була одноразовою. Тож вирішили - кольорова, з твердою обкладинкою і крейдованим щільним папером. Не стандартна - бо ця книга точно не стандарт! Квадратна, не надто велика, така, щоб брати всюди.

Я уявляю, як в поїздку, до лікаря, на прогулянку мама бере цю книгу, щоб почитати своєму малюкові. А він сам вже бачить знайомі літери. Вони великі, щоб вчитися читати по улюблених історіях, а я вірю, що ці написані з любов'ю історії стануть улюбленими.

В книзі є завдання, квести, тож читання стане не просто слуханням і розвагою. Якщо ви мрієте, щоб дитина зацікавилась читанням, то вам точно потрібен 'Клуб домашніх тварин".

Made with